Nielen s pribúdajúcim vekom človek stráca svoju silu a výkon. Často sú dôvodom nášho zlyhania nezdravé stravovacie návyky a nedostatok pohybu. A pokiaľ sa to odzrkadľuje aj na kvalite vášho intímneho života, zrejme je na čase to zmeniť.

Zmeňte stravu a zlepší sa aj váš výkon a výdrž
Zmeňte stravu a zlepší sa aj váš výkon a výdrž (zdroj: unsplash.com)

My vám zopár spôsobov predstavíme. Ak do svojej stravy zahrniete konkrétne potravinové afrodiziaká, bude váš život oveľa zábavnejší!

Vyskúšajte orechy

Nasýtia vás užitočnými látkami. Orechy sú skutočnou zásobárňou vitamínov, mikroelementov a výživných látok. Obsahujú vápnik, draslík, horčík, železo, fosfor a ďalšie minerály. Toto jedlo je bohaté na vlákninu, vitamíny A, B, C, D a E.

A pokiaľ ide o libido. Orechy ho pomáhajú udržiavať dlhodobo zdravé, rovnako ako váš mozog.

Dajte si kvalitnú tmavú čokoládu

Obriezku považujú niektorí muži za nevyhnutnosť, nie je však dôvodom erektilnej dysfunkcie. Túto poruchu môžu spôsobovať rôzne psychické problémy. Tých sa môžete zbaviť upokojením.

Obzvlášť tmavá čokoláda je ale dobrá nielen na nervy, ale aj známa ako silné afrodiziakum, pretože kakao obsahuje chemickú látku fenytylamín, ktorá stimuluje produkciu dopamínu v mozgu. Vyskúšajte!

Losos

Jeho mastné kyseliny sú dobrými spojencami pri normalizácii hormonálneho systému, ktorý môže zvyšovať hladinu dopamínu v mozgu.

Melón, avokádo, granátové jablko, vanilka ale aj Cialis dokážu prekrviť vaše cievy a dodať vám potrebný výkon v posteli tiež. Ak sa ale problémy objavujú častejšie, možno by ste mali navštíviť urológa.

A nezabudnite, že o dobré prekrvenie tela sa postará aj pohyb, ktorý je dnes najlepšie praktizovať v prírode. Tak to nejako spolu skombinujte a uvidíte, že to bude nielen v posteli, ale aj vo vzťahu lepšie.

Komerčný článok