Dovolenky s rodinou a polovičkou sú síce fajn, ale občas potrebujete aj vypustiť paru a užiť si nejaký čas s kamarátmi. Ak rozmýšľate nad adrenalínovým výletom v kruhu rovnakého pohlavia, máme pre vás niekoľko tipov, kam vyraziť!

Pánska jazda – tipy, kam vyraziť s kamošmi a užiť si s nimi voľný čas
(zdroj: unsplash.com)

Pre milovníkov rýchlych áut, motoriek a športu

Ste fanúšikom Formuly 1 a už dlhšie premýšľate nad tým, že by ste si vyrazili užiť si atmosféru týchto exkluzívnych pretekov a zažili naživo v akcii mená ako Lewis Hamilton, Nico Rosberg alebo Kimi Räikkonen? Máme teda pre vás odporúčanie na výlet na maďarský okruh Hungaroring, kde Fernando Alonso získal svoje prvé víťazstvo. Na tento okruh si môžete kúpiť zájazd so sprievodcom cez cestovnú kanceláriu, ale vybrať sa tam aj na vlastnú päsť, zabezpečiť si ubytovanie v Budapešti (využiť môžete napríklad Booking ubytovanie za menej) a dopraviť sa hromadnou dopravou či taxíkom. Pre odvážnejších je k dispozícii aj možnosť zakúpiť si okruhové jazdenie s inštruktorom či bez.

Welness nie je len pre ženy

Ktorý chlap by nemal rád futbal! Či už sa vyberiete rovno na majstrovstvá sveta, ak máte väčší rozpočet, alebo len na zápas svojho obľúbeného klubu, môže to byť pánska jazda storočia. V druhom prípade odporúčame napríklad niekoľkodňový výlet do Londýna, či už cez cestovnú kanceláriu, alebo opäť na vlastnú päsť a pozrite si naživo zápas Arsenalu, Chelsea alebo Manchester United. Pre pohodlnejších určite odporúčame welness pobyt v hoteli uprostred prírody, kde nemusíte iba ležať v saune, ale je aj možnosť nejakej turistiky, cyklovýletov či zimnej lyžovačky. Hotely s týmito možnosťami majú obvykle aj možnosť degustácie nejakého druhu alkoholu, lobby bar alebo dobrú kuchyňu, ktorá zasa ponúka gastronomický zážitok.

S menším rozpočtom

Nemáte dosť dovolenky v práci, ani čas vyraziť niekam na pár dní preč z domu? A čo tak venovať svojim kamarátom jeden večer a užiť si pánsku jazdu v kine. Sieť kín Cinemax napríklad niekoľkokrát do roka organizuje predpremiéru filmu pre mužov, kde okrem lístkov na film dostanete aj welcome drink, rôzne darčeky alebo tombolu. A ak sa vám nechce ani z domu, jednoducho si od detí požičajte playstation alebo vytiahnite staré počítačové hry a pozvite svojich kamarátov k sebe. Zábava predsa nemá vekové hranice a skupinové „hranie sa“ môže vyplniť večer aj skupine dospelých „chlapcov“. Na kúpu všetkého, čo na takýto pánsky večer potrebujete, či už ide o spomínané počítačové hry, playstation alebo občerstvenie, zoženiete lacnejšie, ak využijete promo kódy.