Už viete, že posielať fotky údu sa rozhodne neoplatí a odpustiť si môžete rovno aj slovné konkrétnosti. Sexuologička Gigi Engle radí, že rozhodne nemáte žene písať, ako jej chcete cucať klitoris, skôr jej napíšte, že chcete byť pre ňu víchor potešenia.

Gigi vie ako na ženy a vie aj kde muži pri posielaní správ robia najviac chýb. Nezabudnite, že si nepíšete so svojim zvrhlým kamarátom, ale so ženou, pre ktorú chcete byť princom.

Zapojte dávku kreativity

Nepíšte citáty, správy, ktoré si prečítate v časopise alebo v knihách o balení. Ženám na internete, v zoznamkách a na sociálnych sieťach chodia od mužov desiatky, ba stovky správ. A keď jej príde rovnaké klišé od viacerých mužov, ihneď skončia na blackliste. Však tam nechcete skončiť?

Gigi Engle tvrdí, že ženy nezaujme tuctový muž a to hlavne vtedy, keď má na dosah toho kreatívneho. Preto je lepšie byť autentický a viac sa zamerať na nehu ako priame narážky na sexuálne hry. A podať to musíte kreatívnym spôsobom. Vtedy máte najvyššie šance, že odpíše nejakou šteklivou vetičkou.

Foto: unsplash.com