To, ako nám to v partnerskom vzťahu funguje, vo veľkej miery závisí aj od intímneho života partnerov. Ak to pokrivkáva za dverami spálne, problémy sa prenášajú do vzťahu a partneri sa začínajú viac odcudzovať.

Ako vyriešiť problémy s erekciou, ktoré výrazne ovplyvňujú váš intímny život?
Ako vyriešiť problémy s erekciou, ktoré výrazne ovplyvňujú váš intímny život? (zdroj: Dragana Gordic  / Shutterstock.com)

Veľkým problémom mnohých párov sú práve partnerove problémy s erekciou. Kedysi trápili problémy s erekciou väčšinou starších mužov, resp. mužov okolo štyridsiatky. Dnes je situácia úplne iná a erekcia vie potrápiť aj oveľa mladších mužov.

Ako vyriešiť problémy s erekciou, ktoré výrazne ovplyvňujú váš intímny život?

Priznanie si problému

Prvý krok, ktorý musíte urobiť, aby ste sa zbavili problémov s erekciou, je priznanie si daného problému. Mnohí muži problémy s erekciou považujú za dočasný stav, aj keď sa pravidelne opakujú a výrazne tak ovplyvňujú ich intímny život. Ak si priznáte problém s erekciou, vtedy viete čím skôr zasiahnuť a hľadáte príčiny tohto problému. Ak si to nepriznáte, zbytočne naťahujete čas a problémy sa môžu ešte viac nabaľovať.

Či už sa jedná o opakujúcu sa predčasnú ejakuláciu, alebo o erektilnú dysfunkciu, priznanie si problému je základ úspechu.

Priznanie si problému pred samým sebou je dôležité, avšak nemá zmysel tento problém zatajovať ani pred svojou partnerkou.

Odstránenie príčin

Ak chcete vyriešiť problémy s erekciou, ktoré výrazne ovplyvňujú váš intímny život, je potrebné odstrániť príčiny týchto problémov. Je potrebná zmena životného štýlu. Najviac by ste mali zamerať na pravidelný pitný režim, dostatok pohybu, zdravé stravovanie a samozrejme na obmedzenie stresu. Práve toto sú najčastejšie príčiny problémov s erekciou a ak chcete vidieť zlepšenie erekcie, musíte zmeniť životný štýl a dbať na príjem tekutín, na pohyb, zdravé stravovanie a hlavne elimináciu stresu.

Toto všetko je potrebné urobiť skôr, ako začnete zháňať prípravky na podporu erekcie.

Komerčný článok