Každý mladý muž, ktorý má v garáži, či na parkovisku svoje vlastné auto, už od jeho kúpy premýšľa nad jeho vylepšeniami. Vylepšenia sa dajú realizovať na všetkých starších automobiloch, nakoľko na nových nie sú potrebné žiadne vylepšenia.

Športové sedačky a intercoolery ako tipy na vylepšenia auta
Športové sedačky a intercoolery ako tipy na vylepšenia auta (zdroj: unsplash.com)

Ak by ste si aj vy chceli vylepšiť vaše auto, čo by ste povedali na športové sedačky a intercoolery?

Športové sedačky

Pohodlie je pri šoférovaní priam nevyhnutnosťou a práve preto si pri výbere auta dávame pozor na to, ako sa nám sedí na sedačkách. Ak by ste si ale chceli vylepšiť váš automobil, môžete to skúsiť výmenou sedačiek. Ak máte hobby závodné, či sériové auto, práve športové sedačky budú príjemným oživením interiéru takéhoto auta.

Bezpečné športové sedačky by mali mať výraznejšie bočnice, ktoré vám zabezpečia lepšie držanie tela najmä v zákrutách. Pri týchto sedačkách môžete použiť viacbodové pásy, čím vlastne zvýšite vašu bezpečnosť. Športové sedačky vám zaručia bezpečnosť a závodné pretekanie, či hobby jazdenie bude pre vás aj vďaka nim bezpečné.

Oceniť oceníte aj polohovateľné opierky, to ale len v tom prípade, že máte polohovateľné sedačky.
Výhodou je aj ich nízka hmotnosť a dobrý výber materiálov.

Intercoolery

Ak má vaše auto turbo, určite vám môže pomôcť vylepšiť váš automobil aj nový intercooler. Aby ste si vedeli predstaviť, čo to vlastne je a načo je dobrý, predstavte si nové intercoolery ako diely, ktoré sú využívané najmä pri výkonných a upravovaných vozidlách. Slúžia ako chladiče stlačeného vzduchu, ktorý vychádza z turbodúchadla. Jeho primárnou úlohou je zvýšiť výkon motora, znížiť množstvo emisií, ale aj znížiť spotrebu paliva.

Objednávajte si kvalitné intercoolery do vašich vozidiel a uvidíte, že iné vylepšenia vás automobil nebude potrebovať.

Komerčný článok