Každý, kto bol zamilovaný vám povie, že láska je krásna vec. Najskôr flirtovanie, potom ten pocit, keď to opätuje, prvé rande, bozky. Začiatky vzťahov bývajú ideálne, ale, žiaľ, zo dňa na deň sa veci vedia zmeniť. Všetko záleží od povahy vašej frajerky.

1. Využívačka

Tieto ženy zbalia mužov pretože majú peniaze, kontakty alebo kamosa, ktorého chce. Takýchto žien je mnoho, no vedia to dobre maskovať flirtovaním a umením v posteli.

2. Sťažovateľka

Od ženách, ktoré na všetkom hľadajú chyby nečakajte nič dobré. Ani sa nenazdáte a budete tým najhorším vy a zaseknete sa v kolobehu hádok.

3. Domina

Ak sú ženy dominantné v posteli, je to sexi. Ale v bežnom živote vám vedia poriadne znepríjemniť život. Niekto by dokonca povedal, že oberie chlapa o semenníky. Ktorý by to dobrovoľne podstúpil?

4. Bojovníčka

Také ženy sa proste nedajú. Hádajú sa, hulákajú, robia scény a pokojne sa aj pobijú. V prípade, že stojíte o takéto okorenenie vzťahu, nech sa páči, no ak nie, radšej utekajte.

5. Obeť

Takéto ženy sa bez príčiny ľutujú, majú pocit, že všetci im chcú zle a dokazujú to svojimi slzami a emočným tlakom. Ak ju budete dlhodobo podporovať, bude to znamenať, že sa postupne obeťou stanete vy sám.

6. Neospravedlňujúca sa

Na záver sme si nechali ženy, ktoré sa nevedia ospravedlniť. Nezistíte to hneď, no po istom čase bude všetko vaša chyba a verte, že sa vo vás nakopí toľko krivdy, až budete stále nahnevaný. A to má od lásky veľmi ďaleko.

Foto: unsplash.com