Patríte aj vy k tým zamilovaným, ktorí majú hlavu v smútku, pretože nemáte peniaze na drahé večere, ubytovanie na Štrbskom Plese, viac chodové menu, pozvania do divadla a zážitkové rande? Nezúfajte. S peniazmi vie ukázať kreativitu nie jeden z nás, no bez nich len málokto z nás. Máme pre vás hneď niekoľko skvelých tipov.

1. Vezmite ju na piknik

Nebojte sa, nemáme na mysli to, na čo myslíte vy. Žiadna zima ani les. Vezmite ju do vykúrenej obývačky. Áno, skutočne. Je to jedna z najtrendovejších a najuletenejších vecí tohto roka, no vo svete sa už domáce piknikovanie osvedčilo.

Stan v obývačke, guláš v ešuse, prečo nie? Keď ste zazipsovaní v stane, tak neviete, či sa nachádzate na úpätí Himalájí, alebo na štvrtom poschodí paneláku. Zapnite si lampičky, pustite zvuky lesa v pozadí. Je to skvelé, je to trendy, je to zaujímavé a nič vás to nestojí. Pretože trampské jedlo nie je drahé, ale vždy romantické.

2. Spoločný kúpeľ

Je to erotické, je to príjemné a nesmie to byť slizké ako ukážka z porno serveru. Pripravte kvalitnú soľ do kúpeľa, penu, vône a nezabudnite tiež na sviečky do kúpeľne. Na to ani nepotrebujete extra veľkú vaňu, naskladáte sa aj do obyčajnej.

Doprajte partnerke masáž nôh, potom celého tela. Pustiť si môžete príjemnú hudbu. Je to niečo, čo každému udrie na strunku citov a ženy takýto prístup k romantike a erotike ocenia. Určite omnoho viac, akoby ste sa im celý večer snažili stiahnuť nohavičky.

Foto: unsplash.com